loading

درباره ما

ما چه کسانی هستیم ؟

_

هدف و ماموریت

سنگ کیان با ۲۵ سال تجربه کاری فروش سنگ قبر تهران بلاخص فروش سنگ قبر بهشت زهرا تهران و در زمینه واردات و فروش عمده سنگ مزار در تهران و شهرستانها فعالیت دارد و در گستره ی مجموعه خود با بسیاری از صاحبان هنرهای مجسمه سازی و نماسازی فعالیت و همکاری مستقیم و مستمر دارد.

این مجموعه توانسته است گستره ی نیروهای خود را در سال ۹۵به ۱۴ نفر گسترش دهد.

این مجموعه در حال حاضر دارای دو شعبه فروش سنگ قبر تهران و فروش سنگ قبر در اصفهان می باشد و همچنین کلیه ی محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می نماید.
به کارگیری به روز ترین تجهیزات سنگ تراشی و cnc سنگ و همچنین دستگاه های حکاکی با لیزر، همگی سبب ارائه برترین کیفیت گردیده است.

باتوجه به تجربه سالیان ما در امر ارائه سنگ های مزار، هرگونه سفارش سنگ مزار ادیان مختلف توسط این مجموعه قابل انجام است.

سفارش کلیه متعلقات جانبی از قبیل گلدان ها و آب نما و مجسمه خارج از این مجموعه و با همکاری شراکای ما در بخش مجسمه سازی سنگی قابل آماده سازی و ارائه است.

خط مشی ما ارائه سنگ های با کیفیت می باشد که مشتریان عزیز می توانند به این مهم مطمئن باشند لذا تمام گواهی های مربوط به سنگ همراه با فاکتور رسمی قابل ارائه است.

توانایی های کیان

_

با بخشی از پتانسیل ها آشنا شوید.

  • نوع سنگ قبر

نوع سنگ قبر های متفاوت قیمتی متفاوت دارند ولی خرید سنگ قبر در تهران، به صورت تقریبی حدود قیمت بر اساس ترتیب نوشته شده کاهش می یابد.

  • بهترین نوع سنگ قبر

۱ -گرانیت نطنز اصفهان ۲- گرانیت سیمین ۳- گرانیت برزیلی ۴- انواع سنگ مرمر در چهار رنگ اصلی سبز و سفید و صورتی و کرم

  • ضخامت سنگ قبر

استاندارد ضخامت سنگ قبرها ۳cm و ۴cm و ۸cm می باشد. با این حال بارها پیش آمده که خرید سنگ قبر تهران با ضخامت دیگر برای مثال ۲۰cm و ۳۰ cm نیز سفارش داده شده است و بنابر سفارش قابل ساخت و ارائه است.

  • ابعاد سنگ قبر

سنگ قبر نیز ابعاد رایجی دارد ولی می توان با توجه به سفارش شما ساخته شود. ابعاد رایج سنگ قبر عبارتند از ۱- (۶۰*۸۰ cm) و ۲- (۶۰*۹۰ cm) و ۳- (۵۰*۱۰۰ cm)

  • قرنیز های کنار سنگ قبر

قرنیزها با توجه به نوع سنگ قبر و ارتفاع آن ساخته می شوند که با توجه به سنگ قبر مشخص می شود.

  • سنگ ایستاده بالای مزار

این سنگ نیز بستگی به نوع سنگ قبر انتخابی و ست شدن با آن دارد

  • اشعار انتخابی و عکس و نوشته

این چنین موارد توسط دستگاه مخصوص بر روی سنگ حک می شود و با توجه به سایز و ساعت ماشین کاری دستگاه، مشخص می گردد. که در زمان مشاوره با ما کاملا برای شما توضیح داده خواهد شد.

۱۰۰%

کار با سنگ های ایرانی

۱۰۰%

کار با سنگ های خارجی

۱۰۰%

کار با سنگ های مرمر هرات

۱۰۰%

حکاکی و چهره نگاری با لیزر